Український інститут книги - державна інституція, що покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном та ін.
В цьому "та ін." є вагома складова, на мій погляд бібліотекарки, це "книжкове волонтерство", як назвала його я!
А саме. Разом із сотнями-десятками українських бібліотечних підрозділів відділ мистецтв Чернівецької обласної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка почали отримувати подарунки від Українського інституту книги - КНИГИ.
Однією і перших книг, що вже є у фонді відділу науково-популярне видання Адама Оллсач Бордмена "Ілюстрована історія кіно" ( вийшла друком у м. Львів, "Видавництво Старого Лева", 2019 р).
"Привіт, я Адам, ілюстратор, мультиплікатор і письменник із міста Лідс, Великобританія.
Матеріали, що включені в «Ілюстровану історію кіновиробництва» демонструвались у таких музеях, як Музей науки та медіа, Ганнерсбері-Парк та Данфермлайн.
Коли я не малюю картини, мене можуть знайти, дивлячись «Зоряний шлях» або «Доктор Хто».
В книзі, перекладеній з англійської Катериною Міхаліциною, а взагалі книга перекладена на шість мов, вміщена історія кіновиробництва — це, насамперед, історія видатних технічних інновацій та майстерності.
Пориньте у цю захопливу книжку з вишуканими моїми ілюстраціями, і ви дізнаєтеся буквально про все — від того, як змінювалася стилістика костюмів та декорацій, до того, як удосконалювалися будова і функції самої кінокамери".
Ну що ж!
Згодом я зроблю для вас розгорнуту презентацію цієї книжки, а зараз знайте, що найцікавішіе завжди на відстанні протягненої руки.
Немає коментарів:
Дописати коментар