Творчий доробок
Плішка А.В. очолював асоціацію діячів фольклору та етнографії, був секретарем об’єднання композиторів Буковини Чернівецького обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, а головне, прекрасною, трудолюбивою і чуйною людиною, великим оптимістом і життєлюбом.
Його іскрометне життя було насиченим і різнобарвним, а щоденна копітка, наполеглива праця по навчанню дітей, студентів музики, співу, хорового диригування - його святим обов’язком і улюбленою справою.
Він любив своїх учнів, студентів. Навчав їх не тільки законам музики, але й законам Божим, особистим прикладом вказував на шлях по якому слід іти по життю, як любити свою землю, національну культуру, неньку - Україну, як творити добро.
Учні також любили свого учителя, горнулися до нього як до рідного батька, і в хвилини радості, і моменти смутку. Нині вони, як і всі рідні, близькі, колеги скорботно згадують добрі справи покійного, які він залишив нащадкам. Книги, які упорядкував і видав, пісні, які написав, храм, який збудував для буковинських мирян.
Андрій Володимирович був достойним покровителем своєї сім’ї, рідних дітей, онуків, друзів, багатьох колег по праці, допомагав усім чим міг, і як міг. Кому добрим словом, кому порадою, а кому моральною чи матеріальною підтримкою. Ніколи не скаржився на погане здоров’я, самопочуття, нестатки чи незгоди у житті. А якщо вони й були, то зносив їх терпеливо, виважено, із порозумінням, без зайвого нарікання. Постійно стверджував, у нас педагогів-музикантів чудова робота, яку потрібно цінувати.
Таким сонячним, привітним і мудрим, яким був за життя Андрій Володимирович Плішка, і залишиться назавжди у нашій пам’яті і наших серцях.
Немає коментарів:
Дописати коментар